fbpx

Зі зброєю в руках і з Богом в серці

У Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах освятили ікону для 104 бригади територіальної оборони Рівненщини.

Ідея написання образу належить капеланській службі. Майстром став солдат бригади, а в цивільному житті — іконописець Тимофій Папірний. Митець відомий численними розписами храмів та іконостасів.

Освячена ікона

Як повідомляють на сторінці 104 бригади тероборони ЗСУ Рівненщини,
автор ікони розробив унікальний сюжет на прохання військових, дещо модернізувавши традиційну іконографію. Під святим покровом-омофором символічно поєднав захисників України різних часів: козаків, воїнів УПА та сучасних українських героїв. Зобразив також дві святині Рівного — Свято-Покровський кафедральний собор та Свято-Воскресенський собор.

Освячена ікона

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

За покровительку обрали Пресвяту Богородицю, яка ще за козацьких часів виступала заступницею українського війська та захисницею від ворога

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній.

Ікону освячував митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній. Митрополит зауважив, що Православна церква України та військові священнослужителі-капелани завжди молитимуться й духовно підтримуватимуть наших воїнів.

Командир бригади підполковник Сергій Каспров від усього особового складу подякував митрополиту Епіфанію та митрополиту Рівненському й Острозькому Іларіону за допомогу війську. На згадку про візит вручив їм пам’ятні дошки.

Ікона бригади стане духовним символом та оберегом для військових. З нами Бог!

Ми — переможемо!

Фото: 104 бригада

Читайте також: Війна забирає він нас найкращих