fbpx

Статистика НМТ: освітяни розповіли скільки учасників не з’явилося на тестування

В кабінеті ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти оприлюднили статистику щодо проходження в області національного мультимедійного тесту за тиждень

Освітяни розповіли, що було зареєстровано 5,2 тисяч учасників. Не з’явилися 286 осіб. Явка склала 95%. 

Загалом в області на основну сесію НМТ зареєстровано 10 734 заяви учасників. Торік було на 28% менше.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Нагадаємо, що основна сесія тестування розпочалася 5 червня і триватиме до 23 червня. Додаткова сесія буде проведена 11– 24 липня.

Іспити проводитимуться щодня у дві зміни, але виключно в робочі дні. НМТ триває 180 хвилин та складається з 3-х блоків (українська мова, математика, + предмет на вибір учасника).

Український центр оцінювання якості зазначав, що загалом по країні отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат НМТ 284 729 осіб. Для участі в основній сесії НМТ зареєструвалося 281 198 осіб, з них 257 948 осіб виявили бажання проходити тестування в Україні, а 23 250 ー за кордоном. 

Абітурієнти, які брали участь в основній сесії, отримують інформацію про результати НМТ до 28 червня. Тоді як результати додаткової будуть відомі до 29 липня.

В УЦОЯО зазначили, що переглянути свої бали можна в персональних кабінетах учасників тестування у розділі «Результати». Вони будуть розміщені за шкалою 100-200 балів. В повідомлені зазначено, що в особистому кабінеті можна буде сформувати інформаційну картку.

Читайте також: Зі зброєю в руках і з Богом в серці