fbpx

Згідно з постановою, всі відновлені об’єкти мають відповідати нормам доступності

Уряд вже затвердив розроблену Міністерством постанову, згідно з якою підрядники під час проєктування, будівництва і відновлення пошкоджених об’єктів зобовʼязані дотримуватися норм забезпечення доступності для маломобільних груп населення.

«Країна почала свій рух на безбарʼєрність ще до повномасштабного вторгнення і зараз один з основних принципів нашої роботи – безбар’єрні рішення для проєктів відновлення, або розумне пристосування існуючих обʼєктів. Це означає, що в центрі уваги знаходиться людина і її потреби у різних життєвих ситуаціях. Ми намагаємося створювати такі простори, середовища чи послуги, що стануть максимально комфортними для всіх», – наголосила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська

Також за останній рік Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури запровадило будівельні норми для лікарень та сховищ. Вони розроблені з урахуванням нових європейських стандартів, що стосуються інклюзивності таких будівель і споруд. У наступному році планується затвердження будівельних норм, які стосуються закладів соціального захисту населення й спортивних центрів та забезпечення на законодавчому рівні ефективних механізмів контролю за дотриманням всіх ДБН.

Джерело: Мінінфраструктури

Читайте також: Сьогодні, 3 грудня, в Україні відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю