Заняття із правил дорожнього руху проводять поліцейські школярам Рівного

Діліться корисною інформацією з друзями:

Заняття із правил дорожнього руху проводять поліцейські Рівненщини разом з ювенальною поліцією дітям різного віку. Інспектори ювенальної превенції та поліцейські офіцери громад області відвідують освітні заклади та спілкуються із дітьми щодо правил безпечної поведінки на дорозі та проводять заняття із правил дорожнього руху.

Пізнавально та цікаво провели бесіди із учнями 1-5 класів освітніх закладів Острога інспектори сектору ювенальної превенції Рівненського РУП та поліцейські офіцери Острозької тергромади. Разом із ними навчати школярів правилам дорожнього руху приїхав і поліцейський Вовчик.

У Дубенській ТГ поліцейські говорили із школярами про безпеку дорожнього руху, правила поведінки для пішоходів та велосипедистів. Після зустрічі кожен учень отримав у подарунок від поліцейських світловідбиваючі наліпки на рюкзаки.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У гості до наймолодших завітали поліцейські офіцери Клесівської ТГ та Здолбунівської ТГ разом із ювенальною поліцейською. Малечі розповіли про особливу увагу на дорозі, важливість носіння світловідбиваючих елементів на одязі.

Читайте також: Навчальні заклади Рівного забезпечать електрогенераторами