Закинутий стадіон “ФОРТ” у Рівному почали прибирати (ФОТО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

В четвер, 10 вересня, журналісти з газети “7 днів” та Оля Лірник  влаштували пробіжку з головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем, щоб привернути увагу до закинутого стадіону навпроти МЕГУ. А вже сьогодні тут велике прибирання території.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Перед цим рівнянка Аліна Будафенко відзняла відео в ютуб запросила губернатора на пробіжку.

Челендж спортивний. Рівне. Хто прийме? Радіозавод. Стадіон (ВІДЕО)

А вже сьогодні, 12 вересня, тут наводять лад. Як розповів охоронець котеджного містечка, зранку з 7 години тут працювала техніка та понад 30 людей. Наразі скошення бур’янів та сухої трави закінчується. Робітники, що працюють на об’єкті нам сказали, що поліція прибирала свою територію (це закинута будівля) біля стадіону.

Нам вдалося дізнатися, що працюють люди з ТОВ “Рівнебуд захід”. Зрізають дерева, косять траву, прибирають будівельне сміття та бите скло. Адже кілька років тут оселилися безхатчеки.

Тут не прибирав ніхто більше 10 років, тому стадіон нагадує радше ліс, аніж те, ким він є насправді.

Ще у четвер голова Рівненської ОДА Віталій Коваль пообіцяв  навести лад до вівторка і дав доручення відповідним органам. І пообіцяв журналістам прийти на пробіжку у вівторок 15 вересня.

І от, сьогодні до Дня фізичної культури і спорту ми спостерігаємо генеральне прибирання, що не може не радувати, говорить ініціаторка пробіжки “З Ковалем”, яка запросила на челендж, щоб привернути увагу до проблеми.

Хочеться надіятися, що масштабне прибирання не закінчиться на цьому, а рівняни нарешті матимуть місце для заняття спортом.

Аліна Будафенко