fbpx

Закуповують маски, антисептики, захисні халати: рівняни допомагають медикам

Рівняни організували збір коштів, аби допомогти медикам з різних медзакладів Рівного у зв’язку з можливим поширенням коронавірусу.  В першу чергу мова йде про маски, антисептики, захисні халати та багато іншого. У створеній спільноті  координують зусилля, відгукуються на прохання лікарень з закупівлею необхідного.

Рівнянки Наталія Виногродська та Олена Гутнікова, які ініціювали збір запевняють стан забезпечення такими засобами медичних працівників та лікарень у Рівному критичний.

– Знаючи яка ситуація в Україні, а особливо у нашому невеликому містечку , ми вирішили створити групу у вайбері , де будемо намагатися робити закупи дезінфекції , масок, аспіраторів і захисних халатів для наших медичних працівників .Але без вашої допомоги і допомоги близьких зробити це самостійно не зможемо.Нам всім потрібно гуртуватися, бути дружніми і не залишати один одного в біді.- йдеться в спільноті збору коштів.

Допомогти зі збором коштів можна за посиланням спільноти Стопкоронавірус.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Картка для збору коштів 5169 3305 1958 7395 (Картка відкрита на директора БО ” Серце дітям України” Кузмічова Марина Анатоліївна, та прив’язана до поточного рахунку. Всі кошти автоматично зараховуються на р/р організації).Контакти 067 731 1611 Наталія Виногродська,  097 154 48 88 Олена Гутнікова.

Нагадаємо,  у Рівному також запустили флешмоб “Підвези медика”.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»