fbpx

За вбивство поліцейського – отримав довічне ув’язнення

Суд визнав винним 34-річного мешканця Дубенського району, який влітку 2018 року вбив поліцейського. Його засуджено до довічного ув’язнення.

Працівники прокуратури Рівненської області  забезпечили підтримання публічного обвинувачення у Млинівському районному суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за фактом опору працівнику правоохоронного органу та його вбивства під час виконання ним службових обов‘язків.

Судовий розгляд здійснювався судом присяжних.

В суді прокурором доведено, що 1 липня 2018 року 34-річний мешканець Дубенського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив опір працівнику правоохоронного органу – поліцейському Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області, який за заявами громадян проводив перевірку законності дій останнього.

У подальшому, обвинувачений, господарськими вилами завдав три удари по тілу та голові працівнику поліції,  спричинивши йому тілесні ушкодження, від яких настала смерть. Під час судового розгляду справисвою вину обвинувачений не визнав, у вчиненому не розкаявся.

Судом визнано належними та допустимими докази, надані прокурором, які підтвердили вину особи у вчиненні інкримінованих йому злочинів. При постановленні вироку в повному обсязі враховано обставини вчинення кримінальних правопорушень та дані, що характеризують особу винного.

Вироком Млинівського районного суду від 26.02.2020 чоловіка визнано  винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 342, ст. 348 КК України та засуджено до довічного позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: