fbpx

З робочим візитом на Рівненщині побував голова Державної архівної служби

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Оцифрування архівів та впровадження пілотного проєкту «е-Архів». Про такі напрями роботи Державної архівної служби йшлося під час візиту на Рівненщину керівника служби Анатолія Хромова.

Зокрема, під час зустрічі із начальником Рівненської ОВА Віталієм Ковалем та головою облради Андрієм Караушем йшлося про проєкт із масштабного оцифрування, розпочатий у Державному архіві Рівненської області.

Проєкт став можливим завдяки взаємодії Державної архівної служби України та корпорації FamilySearch International (США), у рамках якого партнери передали спеціальне устаткування. Так, заплановано оцифрувати понад 4 мільйони аркушів. Оброблятимуть, переважно документи генеалогічного характеру, аби на Рівненщині розширити доступ до архівних документів у режимі онлайн.

Також головний архівіст України розповів про впровадження пілотного проєкту електронного архівування «е-Архів».

Анатолій Хромов відвідав Державний архів у Рівненській області.
Анатолій Хромов також відвідав Державний архів Рівненській області.

«Завдяки розробленому програмному забезпеченню можна буде постійно зберігати документи державних органів влади в електронних архівах. Це особливо важливо під час війни. Відцифровану інформацію не можливо знищити», – зазначив Анатолій Хромов.

Під час зустрічі йшлося про напрями співпраці Держархіву із регіональним інформаційно-комп’ютерним центром. Також у межах візиту на Рівненщину Анатолій Хромов відвідав корпуси Держархіву в Рівненській області та поспілкувався із колективом.

Рівненська ОВА

Читайте також: Понад 10,000 українських пар подали заяву про шлюб онлайн