fbpx

Від інспектора до керівника: нова очільниця департаменту соцполітики у Рівному має вагомий досвід

З інспектора з призначення пенсій до керівника Департаменту соцполітики. Сьогодні, 16 жовтня, 2023 року Олену Петрик призначено директором.

Сьогодні почався новий розділ книги мого життя. Розпорядженням міського голови 16.10.2023 мене призначено директором Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради. Директором того соцзахисту, в який я прийшла на роботу інспектором з призначення пенсій в далекому 1992 році… і пов’язала з ним все своє життя. Хвилююсь більше, ніж в перший день роботи. Надзвичайно відповідально, повідомила Олена Петрик у себе на сторінці.

Пані Олена подякувала Віктору Володимировичу Шакирзяну за довіру, Марії Іллівні Корнійчук за підтримку, керівникам структурних підрозділів  виконавчого комітету та депутатам міської ради за майбутню співпрацю, Вірі Миколаївні Мельник за навчання працювати, колективу Департаменту соціальної політики за віру в мене (чутки доходили, поки я не признавалась). Також згадала своїх рідних та близьких, які підтримують її. Окремі слова подяки Богу за милосердя, та Захисникам і Захисницям за живих близьких.

Структура Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради

Читайте також: Зміни щодо ввезення гуманітарної допомоги

  • Син Андрія Шевченка отримав українське громадянство
    17-річний форвард «Вотфорда» Крістіан Шевченко отримав українське громадянство. Процедура тривала менш як два місяці. Тепер син Андрія Шевченка може виступати за юнацькі збірні України. Залишилося пройти реєстрацію футбольного громадянства в ФІФА.