Є три варіанти: у Суспільному розповіли, де може відбутися Євробачення 2023

Діліться корисною інформацією з друзями:

Суспільне Мовлення спільно з Кабміном презентували перші кроки підготовки до проведення Євробачення 2023.

Офіційна стартова зустріч організаторів від України з Наглядовою радою, партнерами пісенного конкурсу Євробачення та основною командою Європейського мовного союзу (ЄМС) відбулася 14 червня.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У рамках зустрічі представники конкурсу та ЄМС обговорювали питання безпеки та потенційних локацій для проведення конкурсу.

«Усі заходи, пов’язані з безпекою та охороною, мають бути підготовлені та реалізовані у тісній співпраці з національними органами державної влади. Тож ми провели консультації з Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством оборони і МВС (Нацполіцією, ДСНС, Нацгвардією). Їхні фахівці спільно з підрозділами з безпеки й оцінки ризиків Суспільного підготували спільне бачення безпекової ситуації і заходів, яких треба вжити для проведення Євробачення наступного року», — розповів голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький.

Повідомляється, що наразі розглядається кілька варіантів проведення конкурсу у трьох різних регіонах України.

Нагадаємо, що після перемоги гурту Kalush Orchestra на Євробаченні-2022 у Турині Україна отримала право на проведення міжнародного пісенного конкурсу наступного року.