Ще один кавовий бізнес почав працювати на Рівненщині (фото)

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Дубенщину релокували кавовий бізнес. «Royаl Life» у Києві розпочала працювати у 2012 році, а в 2022 році – вже на Рівненщині.

Роботу бізнес-переселенця побачив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Фірма спочатку продавала нові та вживані кавові машини, займалася ремонтом, сервісом та їх обслуговуванням. Потім започаткували власне виробництво кави. А в березні цього року, через війну, змушені були розпочинати все з нуля. Уже тут, на Рівненщині, відновлюють виробництво», – розповідає Віталій Коваль.
Дубенщину підприємці обрали не випадково. Керівник «Royаl Life» народився в смт Демидівка. Сьогодні фірма починає нарощувати потужності, адже до війни виробляли 30 тонн сировини на місяць.
Разом з виробництвом переїхали 4 працівників із сім’ями. Тепер на підприємстві працюють ще 8 осіб із Демидівки. Мають плани і на розширення – до 30 робочих місць, тому що попит перевищує пропозицію.
«Сьогодні підприємці шукають можливості дофінансування для того, щоб придбати обладнання для обсмажування кави. Наголосив їм на тому, що є державна програма підтримки релокованих підприємств. Це кредитування в державних банках під нульову ставку відсотків», – каже очільник Рівненщини Віталій Коваль.
Він зазначає, що такі релоковані підприємства – це хороший приклад, як регіон отримує свою економічну вигоду. Зокрема, «Нова пошта» збільшила товарообіг у Демидівці завдяки щоденній відправці кави з цього підприємства. А це орієнтовно 500 кг продукції. Таким чином відділення збільшило кількість робочих місць.
Нагадаємо, у Рівненській області уже почали працювати передислоковані виробнича кавова компанія «Есмеро-Сервіс» та продавець преміальної кави ТМ «Finca Coffee». За підтримки Центру релокації бізнесу при Рівненській ОВА вони перевезли на Рівненщину виробництво, складські запаси і планують розвивати бізнес тут.