Як рівненські школярі «пережили» дистанційне навчання

Діліться корисною інформацією з друзями:
«Морока для батьків та чимало питань у дітей», – так говорять про період дистанційного навчання батьки школярів міста. А про усі аспекти такого навчання у нашому місті ми запитали у заступниці міського голови з гуманітарних питань Марини Кузмічової Марина Кузмічова:
«Щоб забезпечити дистанційне навчання для навчальних закладів міста було запропоновано певну кількість платформ. Це «Human школа», «Нові знання», «Єдина школа». Для деяких шкіл було запропоновано «Moodle». Під час роботи з цими ресурсами школи мали можливість висвітлювати успіхи учнів у мережі інтернет, але лише з доступу батьків до цієї інформації; задавати домашнє завдання; слухати аудіо- відеоролики.
За допомогою засобів для створення онлайн конференцій «Zoom» і «Meet» були проведені онлайн уроки з врахуванням санітарних норм для школярів різних вікових категорій. Уроки проводились як у синхронному режимі, так і у асинхронному режимі. Левова частина вчителів були підготовлена до проведення уроків з використаннях дистанційних технологій. У ситуації, що склалася, ми спрацювали на випередження.
На базі нашого інформаційно-інноваційного відділу і на базі вибраних шкіл, що мали потужне технічне забезпечення, проводилось навчання вчителів ще у серпні 2020 року. З вересня по листопад 2020 року такі ж навчання проводились вже лише на базі інформаційно-інноваційного відділу. Загалом, близько однієї тисячі вчителів пройшли навчання. Школи були забезпечені відповідною технікою для того щоб мати можливість проводити уроки з використанням дистанційних технологій. Були закуплені роутери, маршрутизатори, акустичні системи, веб-камери.
Впродовж навчального тижня у дистанційній формі значних проблем і звернень як від вчителів так і від батьків не надходило. Звичайно, що виникали технічні збої, не усім вдавалося з першого разу під’єднатись, але загалом – ми впорались!»