fbpx
Михайло Григорчук.

Завтра у Рівному попрощаються із захисником Батьківщини Михайлом Григорчуком

Діліться інформацією з друзями:

Михайло Григорчук народився 27 грудня 1994 року у Рівному. Закінчив Рівненський ліцей №22, а затим отримав фах електрика-монтажника у ВСП “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”. Працював за спеціальністю на одному з підприємств Рівного.

“Син не мав жодного військового досвіду, не служив в армії, але, коли отримав повістку – не вагаючись пішов служити. Він просто розумів, що треба, тому 1 листопада 2022 року став до лав Збройних сил України”, – розповідає мама Героя Інна.

Добрий, щедрий Михайло легко знаходив спільну мову з людьми. Про події, свідком і учасником яких був під час служби, мамі старався не розповідати, лише зрідка зізнавався, наскільки це важко.

“Він знав, що я дуже переживаю, тому мало розповідав. Більше – друзям або старшому брату. Я знаю, що йому було не легко, адже були біля Бахмуту, там втратили багатьох хлопців… Після того їх трошки відвели, а Михайло змінив підрозділ, перейшов у штурмову бригаду… Він дуже хотів додому, але розумів, що війна на довго, що він там надовго… Я дуже хвилювалась, а він повторював: “Мам, навіть не думай про погане, я обов’язково повернусь”, – продовжує мама.

На жаль, 29-річний солдат Михайло Григорчук загинув 17 квітня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Луганському напрямку…

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 26 квітня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”…

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: Загинули Герої з Рівненщини