Рівне і Забже відзначають річницю партнерства

Діліться корисною інформацією з друзями:
Через карантинні вимоги відзначення річниці партнерства міста Рівне з містом Забже, що у Польщі відбулося в онлайн режимі.
З нагоди 20-річчя підписання «Угоди про партнерство» у Zoom конференції поспілкувалися міський голова Рівного Олександр Третяк, Президент міста Забже пані Малгожата Манька Шулік та партнери міста Забже в Рівному.
Співпраця Рівного та Забже за ці роки має різноманітні напрямки, особливо активно міста співпрацюють у гуманітарній сфері. Президент міста Забже подякувала колишньому міському голові Володимиру Хомку за співпрацю та висловила впевненість, що з Олександром Третяком співпраця і далі матиме подальший розвиток. Пані Малгожата Манька Шулік запросила міського голову після завершення пандемії відвідати місто-побратим Забже. І мер запевнив, що обов’язково скористається цим запрошенням.
– Ми вдячні місту Забже за постійну матеріальну та моральну підтримку. Завдяки нашому місту-партнеру у нас значно пришвидшився розвиток кардіології. Наші творчі колективи вже запрошено для участі в фестивалях у Забже, то ж 20 років – це тільки вдалий старт нашої співпраці, – зауважив міський голова Рівного Олександр Третяк.