Володимир Хомко: за два-три тижні зможете побачити міський бюджет

Міський голова Рівного Володимир Хомко позитивно оцінює затвердження Державного бюджету України на 2020 рік. Нагадаємо сьогодні за цей документ проголосувала більшість у Верховній Раді. За два три тижні можна очікувати вже й міський бюджет, – наголосив мер.

– На державний бюджет дивлюся з точки зору міського голови, – прокоментував Володимир Хомко. – Мене турбувало кілька речей. Зокрема, дуже не хотілося б витрачати кошти міста на утримання ПТУ, котрі належать державі. На щастя наша область стане учасником експерименту: ці заклади будуть співфінансувати спільно місто і область. Дуже переживав за акциз (з пального). Але сьогодні отримав повідомлення від виконавчого директора асоціації міських голів Олександра Слобожана про те що «акциз збережено». Звісно є певна спокуса і завжди хочеться щось переділити. Але так не справедливо. Ми маємо партнерів їздимо в польський Радомщанський повят і там є місто Кліщова, де є найбільша відкрита копальня в Польщі. Це найбагатше село. І ніхто навіть не думає в них забирати щось. Так вони дихають тим повітрям, це їхнє екологічне навантаження. Але буквально «не знають куди гроші дівати». Все вимощено бруківкою. Є гарний стадіон, басейни. Все їхнє. Нікому не приходить в голову це переділити.

Ми боролися ще за одну річ: зміну пропорції ПДФО, який залишається в місті. Точно не знаю як цей момент проголосували.

Попередньо відчувалася така тривога в повітрі, що хочуть трохи «поїздити» по міських бюджетах. Але ми боролися, двічі зустрічалися з Прем’єром. На мене він справив приємне враження, розмова була на диво конструктивна. У мене склалося враження, що діалог між Прем’єр-міністром і міськими головами налагоджується. А як буде далі – побачимо.

Діліться корисною інформацією з друзями: