fbpx

Є робота

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда Комунальної установи «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр» Рівненської міської ради.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі з 15 листопада по 5 грудня 2019 року.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду: вища освіта не нижче від ступеня магістра або спеціаліста, спеціальність «Корекційна освіта», «Логопедія», «Дефектологія», кваліфікація «Логопед», стаж роботи за фахом від трьох років.

Документи: заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме в довільній формі; автобіографія; особовий листок з обліку кадрів, фото 3×4; копія паспорта громадянина України або id-картки; копії документа (документів) про освіту, військового квитка (для військовозобов’язаних), трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи на момент їхнього подання; письмова згода на обробку персональних даних.

Оригінали документів мати при собі.

Документи подають особисто у відділ кадрів управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 30, кабінет № 25.

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону: 63-60-85.