fbpx

Водій 58-ї маршрутки шокував пасажирів неадекватною поведінкою (ВІДЕО)

Водій 58-ї маршрутки шокував пасажирів неадекватною поведінкою. Їдучи з Боярки в Колоденку шофер міського автобуса несподівано розвернувся і поїхав у зворотному напрямі. А оскільки він допустив серйозне порушення Правил дорожнього руху – перетнув подвійну суцільну смугу, пасажири на зупинці біля ТЦ «Ліон» відібрали в шофера ключі та викликали поліцію і перевізника.

Зі слів Надії Грушецької, яка виставила відео на свою сторінку у Фейсбуці, водій насторожив людей своєю дивною поведінкою:

– Маршрутка їхала з Боярки, на зупинці «Театральна площа» водій зупинився, рушив щоб їхати далі, але раптом розвернувся і поїхав в зворотному напрямку. Пасажири стали гукати, що він помилився. Зупинились біля ринку. Намагалися з водієм поговорити, але він не міг зрозуміти, що сталося. Стверджував, що їде з Колоденки на Боярку. Поривався нас завезти «куди потрібно». Більшість людей вийшли, залишилася лише я та ще один пасажир. Зрештою ми забрали в водія ключі від маршрутки, викликали поліцію і подзвонили власнику.

Поліцейські, прибувши на місце події, довго спілкувалися з водієм і власником. З’ясували, що за дві години до інциденту, водія обстежили. Він був тверезим та здоровим. Тож згодом правоохоронці поїхали. А власник розповів пасажирам-свідкам інциденту, що «проколи» в цього водія бували й раніше та пообіцяв більше не випускати його в рейс, – підсумувала пані Надія. 

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»