fbpx

Внаслідок негоди півсотні населених пунктів Рівненщини залишилися без світла

Діліться інформацією з друзями:

Негода в ніч проти понеділка, 24 лютого, повністю знеструмила 50 населених пунктів Рівненської області та 4 – частково. Рівненські енергетики долають наслідки стихії.

За інформацією з ПрАТ «Рівнеобленерго», станом на 8.00 було знеструмлено 14 повітряних ліній 10 кВ, 231 трансформаторна підстанція у восьми районах Рівненщини. Найбільше знеструмлень у Радивилівському, Рівненському, Млинівському та Дубенському районах.

До відновлення електропостачання задіяні 19 бригад ПрАТ «Рівнеобленерго» та 22 одиниці техніки. Докладаємо усі можливі зусилля для відновлення електропостачання у найбільш стислі терміни.Енергетики просять вибачення за незручності, спричинені перервами в електропостачанні, та просять з розумінням поставитися до ситуації аварійних вимкнень, спричинених негодою.  Кажуть, що роблять все, щоб відновити напругу в усіх куточках області до кінця сьогоднішнього дня.

Також застерігають щодо неприпустимості наближення до обірваних електромереж та спроб самостійного відновлення електропостачання! Оскільки це може вартувати комусь життя.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»