Власників офісних та торгових центрів, кафе і ресторанів у Рівному просять мінімізувати зовнішнє освітлення

Діліться корисною інформацією з друзями:

Станом на 9 годину ранку 20 жовтня, електромережі ПрАТ «Рівнеобленерго» працюють у звичному режимі, без зауважень. Про це повідомили з підприємства.

Навантаження на мережу стабільне та звичне для осінньої пори.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Рівненські енергетики постійно моніторять стан мереж. Про усі зміни повідомляється на сторінці у Facebook та через особисті кабінети на офіційному сайті «Рівнеобленерго»

Представники «Рівнеобленерго» звернулися до усіх споживачів Рівненської області з проханням сьогодні та в найближчі дні максимально обмежувати споживання електричної енергії з 7.00 до 23.00. Це робиться для того, аби підтримати енергосистему.

«Споживайте електроенергію помірно, вмикайте енергоємні прилади по черзі. Бізнес клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів», – йдеться у зверненні компанії до споживачів.

Якщо вдасться зменшити споживання на 10% – зможемо уникнути застосування відключення цілих вулиць, мікрорайонів та населених пунктів. Від кожного громадянина, нашого економного споживання, залежить те, чи вдасться уникнути так званих віялових відключень – наголошують енергетики.