Військовим – малюнки, а дітям Рівного солодощі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Упродовж тижня в Громадській приймальні «Рівне Разом» тривала благодійна акція «Принеси малюнок – отримай подарунок».

Співорганізатор акції, секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян розповідає, що близько сотні малюнків, які принесли діти, передадуть захисникам на фронт, аби нагадати військовим, що вдома їх люблять і з нетерпінням чекають діти.

«Звісно, діти в першу чергу малюють перемогу у війні. Бачите, на всіх малюнках написано «Україна переможе», «Віримо в Україну», «Діти України за мир» – це те, що болить кожній українській дитині, адже всі хочуть жити мирно, повернутися до своїх домівок, зустрітися зі своїми батьками, які зараз на сході захищають нашу країну, – розповідає Віктор Шакирзян. – Саме тому ми хочемо зібрати всі ці малюнки і передати на фронт разом із гуманітарною допомогою, яку постійно відправляємо для військових. Відверто скажу, що військові й самі нас просять передавати такі речі, які будуть нагадувати їм про дім, мирне життя. Адже саме такі сердечні речі мотивують і гріють їхні серця, нагадують, що вдома їх люблять і чекають».

Багатодітна родина Ярошенків з Київщини, яка переїхала у наше місто через війну, розповіла журналістам, що дітки постійно хочуть розваг. Тому, коли почули про акцію, батьки разом з дітьми взялися малювати патріотичні малюнки.

За свої старання взамін на малюнки діти отримали іграшки та солодощі. Волонтери, які працюють у Громадській приймальні, кажуть, що офіс їхньої організації на тиждень перетворився на дитячі кімнату. Адже дітки не просто забирали іграшки, а й залишалися тут розважитися.

А минулих вихідних організатори акції продовжили дитяче свято та провели благодійний концерт у парку «Лебединка», аби діти отримали частинку радості та розваг.

Ольга БОРИСЮК