Вогнеборці ліквідували чотири пожежі на Рівенщині

Діліться корисною інформацією з друзями:

За минулу добу на Рівненщині вогнеборці ліквідували чотири пожежі у приватних домогосподарствах, про це повідомии з головного управління ДСНС в Рівненській області. 

10 червня о 15-03 с. Стовпин Рівненського району Великомежиріцької ТГ. В приватному господарстві вогнем знищено господарчу будівлю, 5 т. соломи, 0,5 т. зерна. Жертв та постраждалих немає.
Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
10 червня о 15:05 с. Узлісся Сарненського району Дубровицької ТГ. В приватному господарстві вогнем знищено покриття, перекриття та речі домашнього вжитку в житловому будинку. Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
11 червня о 02-13 в м. Дубно по вул. Жуковського. В приватному господарстві вогнем знищено покриття та перекриття господарчої будівлі. Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
11 червня о 02-54 в с. Нетреба Сарненського району Рокитнівської ТГ. Вогнем знищено покриття господарчої будівлі. Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.