fbpx

З п’яти населених пунктів на Запоріжжі евакуювали всіх дітей

Діліться інформацією з друзями:

З населених пунктів Запорізької області, розташованих поблизу зони бойових дій, евакуювали всіх дітей.

Як повідомляє Радіо Свобода, про це розповів заступник голови Запорізької обласної військової адміністрації Євген Мироненко.

Йдеться про місто Гуляйполе, села Преображенка та Новопавлівка у Пологівському районі, а також про Степногірськ Василівського району. За уточненими даними від Запорізької ОВА, усіх дітей також вивезли і з села Єгорівка Пологівського району. Загалом, за даними обласної влади, з цих населених пунктів вивезли 59 дітей.

«Ми в принципі справилися з завданням, яке нам ставив уряд України, і те рішення, яке було прийняте віцепрем’єр-міністром щодо евакуації дітей з населених пунктів Гуляйполе, це Гуляйпільської територіальної громади, з Преображенська (Преобораженська територіальна громада) і Новопавлівки – це Оріхівська територіальна громада. Там ми повністю відпрацювали і всіх дітей ми евакуювали з сім’ями. По Степногірську також дуже чітко все відпрацьовано. На даний час жодної сім’ї з дітьми там немає. І взагалі там по цивільному населенню також така от ситуація в нас», – сказав Мироненко.

Зокрема, за даними посадовця, станом на 22 вересня зі Степногірська до міста Запоріжжя виїхали 82 людей, 39 з яких – діти. Нині у селищі немає жодного мешканця, запевняють у Запорізькій ОВА. А з сіл Преображенка, Єгорівка, Гуляйполя та Новопавлівка вивезли 47 людей, з них 20 – діти.

Примусову евакуацію дітей з п’яти населених пунктів Запорізької області – Преображенка, Єгорівка, Гуляйполе, Новопавлівка та Степногірськ – оголосили 29 серпня. У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомляли, що через складну безпекову ситуацію звідти планують примусово вивезти 54 дитини та 67 супроводжуючих.

Фото: RFE/RL.

Читайте також: У рівненській лікарні запустили інноваційну систему виклику лікарів