Як у Рівному ліквідували наслідки ракетного удару

22 жовтня, енергетичні системи Рівного потрапили під повітряний удар російського ворога. В результаті обстрілу зруйновано об’єкти критичної інфраструктури, в тому числі постраждали житлові будинки розташовані поруч. У перші години після влучення ракет на місце виїхали працівники відповідних комунальних структур, аби ліквідувати наслідки обстрілу.

Нині ж в усіх постраждалих житлових будинках та адмінбудівлях комунальники міста активно усувають наслідки надзвичайної ситуації –  ремонтують потрощене, замінюють віконні блоки пошкоджені вибуховою хвилею. Паралельно тривають роботи з відновлення енергетичної системи. Зі слів людей, міська влада оперативно взялася за усунення наслідків ракетного удару.

«Як почув вибух, швидко побіг ховатися у коридор. Минуло кілька секунд, і почув другий вибух. На щастя, я стояв далеко від вікна, яке вибило від вибухової хвилі», – розповів постраждалий від ракетного удару Ігор Волощук.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Він каже, що збирався вставляти вікна самотужки, але працівники комунальної галузі відразу прибули на місце події і уже за кілька днів розпочалися роботи з відновлення постраждалих будинків.

 Секретар Рівненської міської ради один з перших разом з комунальниками прибув на місце ракетних ударів, отож не з чужих розповідей знає про масштаби руйнувань.

«Ворог поцілив в енергетичну систему Рівного. Вже в перші години ми зібрали всі комунальні служби, аби оцінити наслідки вибухів і розпочати роботи з їх усунення. Були пошкоджені житлові й господарські будівлі. Наше першочергове завдання було якнайшвидше розпочати роботи з відновлення покрівель та вікон адже на вулиці глибока осінь і йдеться про цілі родини, які опинились в непридатних для життя умовах. Люди повинні бути в безпеці та відчувати що вони не лишились з бідою сам на сам і відчувати підтримку з боку міської влади», – зауважив Віктор Шакирзян.

Постраждало і приміщення центру реабілітації особливих дітей. В момент удару в приміщенні Центру знаходились педагоги. Дітей цього дня в закладі не було. Від сильного ракетного удару, що стався неподалік, усі вікна в організації повибивало вщент.

«Це було дуже страшно. Відчули  дуже великий поштовх, ніби, земля з-під ніг пішла. Було дуже шумно. Вибуховою хвилею відбивало до стін, від вікон сипалось скло. Досі оговтуємось, але мусимо продовжувати жити далі, працювати, розвивати наших діток», – розповіла член правління ГО «Асоціація батьків дітей інвалідів» Тетяна Молчанова.

До слова, комунальні служби міста відпрацювали всі необхідні механізми, що стосуються відновлення житлових будинків. Тож у випадку надзвичайної ситуації місто готове оперативно розпочати роботи з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Яна ЄВТУШЕНКО

%d блогерам подобається це: