fbpx

У Рівному передали три автомобілі для рівненських військовослужбовців

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Ключі від сучасних повнопривідних позашляховиків передали військовослужбовцям рівненські волонтери.

Автомобілі для потреб ЗСУ вдалося придбати, завдяки активності рівнян під час нещодавнього благодійного ярмарку-концерту поблизу ТРЦ «Happy.Mall».

Три авто.

За словами Почесного Президента громадської організації “Рівне Разом” Віктора Шакирзяна, основна мета, яку тоді поставили перед собою волонтери – зібрати кошти на три автомобілі для бойових військових частин, де воюють саме військовослужбовці-рівняни.

Біля ТРЦ.

“Вчергове спільно з волонтерами громадської організації “Рівне Разом” передали авто для українських захисників, які мужньо боронять боронять Україну від російських загарбників. Це стало можливим, в першу чергу, завдяки роботі волонтерів і невтомній активності рівнян, які, незважаючи на скрутні часи, продовжують підтримувати ЗСУ, беруть участь у зборах, акціях, благодійних ярмарках. Зокрема, більшу частину коштів на придбані позашляховики вдалося зібрати під час останнього масштабного ярмарку організованого рівненськими волонтерами поруч з ТРЦ “Happy.Mall”. Вкотре сердечно дякую всім, хто долучився до цієї акції, всім волонтерам, всім рівнянам, адже автівки поряд з дронами, є чи не найбільшою потребою для наших захисників на фронті сьогодні”, – зазначив Віктор Шакирзян.

Як розповідає організатор ярмарку, депутат Рівнеради Катерина Марчук:

«Перший з автомобілів вже на фронті та виконує завдання у зоні бойових дій. Решта — проходять технічне обслуговування та теж вирушають на Схід. Один з автомобілів отримали бійці 141-ої бригади, інші передамо рівнянам, які проходять службу у Силах спеціальних операцій (ССО), ще одне авто належатиме бійцям 14-го Окремого стрілецького батальйону».

«Автомобілі на фронті – розхідний матеріал. Буває, що деякі після доставки волонтерів «живуть» максимум тиждень. Але вони є вкрай необхідними. Їх наявність забезпечує високу мобільність особового складу. Для бійців такого роду військ як ССО — це є вкрай необхідним сьогодні. Дякуємо щиро рівнянам за підтримку. Повірте, Вашу турботу та допомогу ми цінуємо і відчуваємо», – зазначив боєць ССО. (Обличчя та ім’я в цілях безпеки не повідомляємо).

Територія торгово-розважального центру «Happy.Mall», що в ЖК «На Щасливому» в умовах війни стала своєрідним волонтерським майданчиком, на якому рівняни вже неодноразово організовували акції, спрямовані на підтримку ЗСУ та мешканців фронтових районів. Тому, символічним є те, що ключі від авто бійцям передав директор ТРЦ Тарас Максименко.

Передача ключів.

Я дякую кожному рівнянину, адже у цих авто є Ваші донати. Саме Ви були на цьому концерті! Окрема подяка команді «Рівне Разом» за організацію заходу, Управлінню культури та туризму міста, його маленьким та дорослим зірочкам, які виступали на нашій сцені. Окрема подяка Роману Курису за найбільший донат на цьому святі. Подяка усім, хто не втомився! Всі ці авто, завдяки тим, хто не втомився донатити, підтримувати і тримати тил, – наголосив директор ТРЦ «Happy.Mall» Тарас Максименко.

Павло Дмитришин, директор Будинку культури Квасилова, громадський активіст, постійний співорганізатор та ведучий благодійних заходів на підтримку ЗСУ зазначає:

Допоки маємо війну, нашим головним завданням є допомагати ЗСУ всім чим можливо, донатити щодня привчати себе допомагати щодня, так само як щодня ми п’ємо каву чи чай. Допоки ворог на нашій землі є два варіанти — або боронити нашу землю зі зброєю в руках, або допомагати нашим воїнам тут у тилу.

Нагадаємо, 2 липня у Рівному відбувся масштабний благодійний ярмарок, під час проведення якого рівнянам вдалося зібрати 501 тисячу 366 гривень. Частину зібраної суми, а саме 5 тисяч доларів, задонатив відомий рівненський благодійник Роман Курис.

Читайте також: Вулична Академія стартувала у громаді Рівненщини