У білорусі готуються до ескалації. Говорять про “превентивні заходи” проти України та НАТО. Відео

У білорусі збройні сили й силові структури рф та рб проводять системну підготовку до ескалації. Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов.

З його слів, офіцери російської армії беруть участь в оцінці бойової готовності військових частин у Гродненській, Гомельській та Брестській областях білорусі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У країні таємно переміщують особовий склад, техніку та проводять військові маневри. У той сам час, представники режиму диктатора олександра лукашенка публічно заявляють про відсутність намірів нападати на Україну.

“Проводяться постійні зустрічі військово-політичного керівництва із представниками трудових колективів, на яких формують образ ворога з необхідністю проведення “превентивних дій” проти України та НАТО”, — сказав генерал.

  • З території білорусі постійно вирушають ешелони з боєприпасами та військовою технікою для зс рф.
  • У Генштабі повідомили, що загроза поновлення наступу армії рф на північному фронті зростає, і цього разу напрям наступу може бути змінено. У британській розвідці тим часом вважають, що лукашенко просто відвертає увагу ЗСУ.
  • За даними Генштабу, у Пінському та Столінському районах білорусі місцеві спецслужби заборонили вести будь-яке відеознімання, включно з використанням автомобільних відеореєстраторів.
%d блогерам подобається це: