fbpx

Російський літак отримав ураження від українських спецпризначенців

Російський літак відступив від українських спецпризначенців. Україна змогла повернути під контроль «Вишки Бойка».

Українські спецслужби повідомили про операцію, внаслідок якої «Вишки Бойка» повернулися під контроль України. Під час операції відбувся бій між українськими спецпризначенцями на катерах та російським літаком.

Вишки Бойка — це бурові газо- та нафтовидобувні платформи біля берегів Криму в Чорному морі. росія окупувала їх у 2015 році. З початком повномасштабного вторгнення використовувала у військових цілях. Зокрема, як вертолітні майданчики та для розміщення засобів РЛС.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Унікальну операцію зі встановлення контролю над «Вишками бойка” провели силами підрозділів ГУР МО України. Зокрема під контроль були повернуті  бурові платформи «Петро Годовалець» та «Україна», а також СПБУ «Таврида» і СПБУ «Сиваш».

Під час проведення операції спецпризначенцям вдалося захопити цінні трофеї: запас вертолітних боєприпасів типу НАР (некерованих авіаційних ракет), а також РЛС «Неву», що може відстежувати рух суден у Чорному морі.

️ Під час однієї з фаз цієї операції відбувся бій між українськими спецпризначенцями на катерах та російським винищувачем Су-30. Внаслідок бою російський літак отримав ураження і змушений був відступити.