fbpx
Дрони і прапор

«Різдвяні дрони» від громад Рівненщини (фото)

Діліться інформацією з друзями:

У громадах області продовжують проводити благодійні акції та купувати необхідні речі для захисників. Частина з ТГ приєдналися до закупівлі «Різдвяних дронів».

Так, Городоцька сільська рада спільно з Благодійним фондом «Відповідальні Українці» придбала 20 ударних безпілотних літальних засобів. Вони знищуватимуть ворога у пам’ять про загиблих героїв-захисників, які були мешканцями громади. Нещодавно ці БПЛА були передані Залізній бригаді для забезпечення бойових потреб фронту. Також 1 іменний дрон закупили працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту сільради.

Від колективу та учнів Бабинського ліцею – 2 іменні «пташки». Їх придбали в пам’ять про Янголів-Захисників, синів працівників ліцею: Сашка та Ігоря. Педагоги підтримали ініціативу учнівського самоврядування і долучилися до акції. +1 дрон від мешканців громади. Він тримав назву: “За Янголів-Захисників Бабинської ТГ”.

Зорянська ТГ також зробила свій вклад у перемогу. Працівники місцевого самоврядування, педагоги, ліцеїсти, батьки та небайдужі мешканці перерахували на дрони частину заробітної плати, проводили благодійні ярмарки та лотереї. Все заради того, щоб у земляків були дрони. У підсумку: 2 «літачки» від працівників сільради та 1 – від ліцею.

Депутатський корпус та голова Корецької міськради також долучилися до акції задля перемоги. На минулій сесії 18 депутатів та начальник фінансового відділу підтримали ініціативу міського голови та задонатили кошти на FPV-дрон для війська.

Свою частину зарплатні перерахували також працівники Клеванської ТГ. Придбали 3 іменні різдвяні квадрокоптери. Ще один від працівників та учнів Спеціальної школи 2.

Іменні різдвяні «пташки» мають Боремельська та Бугринська громади. Дрони-камікадзе закупили із зарплат працівників сільських рад.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Під час Різдвяних богослужінь поблизу храмів на Рівненщині порядок забезпечуватимуть поліцейські