fbpx

Рівненські школярі зібрали для ЗСУ майже 100 тисяч гривень

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненському ліцеї №7 Рівненської міської ради 4 та 5 жовтня відбувся традиційний благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Ідея та організація ярмарку належить учнівському самоврядуванню, до якого входять представники із різних класів, а значить: це ідея дуже багатьох учнів школи. У ці дні були організовані презентації учнів початкових класів та їх батьків.

Ярмарок у Ліцеї №7.

Торти, пляцки, тістечка, печиво, вафлі, піца, сік, чай – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі.

“Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку. Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги. Загалом батьки та їх діти змогли заробити на ярмарку аж 84799 грн! Але це ще не всі кошти, адже за кілька днів перед ярмарком учні одного з четвертих класів направили цільову допомогу військовим у розмірі 12500 грн (за ці кошти вони придбали плівку, мішки, вологі серветки та дещо з продуктів швидкого приготування і споживання (супи, чаї, кава, батончики)” – говорить директор навчального закладу Зоя Макарчук.

Джерело: Рівненська міська рада.

Читайте також: Важкоатлет з Рівненщини встановив рекорд України