fbpx

Рівненська громада провела в останню дорогу двох Героїв

На Рівненщині попрощалися з двома Героями: Анатолієм Власенком з Рівного та Петром Наумчуком з Гощанської громади. Рівненська громада провела в останню дорогу Анатолія Власенка, 2004 року народження.

Народився захисник в місті Добропілля Донецької області. Закінчив Добропільський НВК №1, музичну школу по класу фортепіано. Навчався в Харківській державній академії фізичної культури на тренера з греко-римської боротьби. Саме завдяки його спортивному хисту родина опинилася у Рівному, де  юнак зміг продовжити займатися спортом.

Анатолій чекав повноліття, щоб стати на захист рідної землі. У травні підписав контракт зі Збройними Силами України. На жаль, 19-річний солдат Анатолій Власенко на прізвисько Ток загинув 14 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на півдні нашої країни. Поховали Героя у Рівному на кладовищі «Нове».

21 липня Гощанська громада попрощалася із військовослужбовцем Петром Наумчуком, 1976 року народження. Петро народився в смт Гоща. Згодом родина переїхала в Крим. Навчався у професійно-технічному училищі № 21 міста Ялта, здобув професію столяра будівельного. Потім служив в армії. У 2013 році Петро з матір’ю переїхали на постійне місце проживання в село Симонів. Працював у ДЗ ОВСТ «Агатівка» на посаді робітника комплексного обслуговування й ремонту будинків, столяром у ТОВ «Акріс-Агро».

30 травня 2023 року був призваний на військову службу по мобілізації, служив стрільцем-санітаром гірсько-штурмової роти. Загинув військовий 18 липня під час мінометного обстрілу противника в районі села Берестове Бахмутського району на Донеччині.

Поховали захисника на кладовищі у селі Симонів. Щирі співчуття рідним і близьким… Вічна пам’ять і шана Героям!

Читайте також: