Подача тепла у котельні Рівного без електроенергії – непроста задача

Діліться корисною інформацією з друзями:
Подача тепла під час відключення електроенергії у Рівненських котельнях – непроста задача.

Як відбувається подача тепла під час відключення електроенергії та про ситуацію в енергетиці країни в цілому і Рівному зокрема повідомили у ТО”гвнетеплоенерго”.
Внаслідок ракетних ударів росії по підстанціях та об’єктах енергетичної інфраструктури проводяться планові та аварійні відключення електропостачання  з метою балансування енергосистеми. Це приносить не лише побутові незручності, а й напряму впливає на роботу котелень компанії «Рівнетеплоенерго».
У випадку відключення електропостачання або суттєвого перепаду напруги, потрібно провести перезапуск всіх систем котельні. Цей процес займає близько години.
Однак навіть у випадку, якщо на котельні є електроенергія, це не гарантує доставку теплоносія до будинку. Відсутність електрики на теплових пунктах спричиняє ситуацію, коли котельня працює, теплоносій є, але немає можливості його транспортувати тепломережею та подавати до будинків. Наявність дизель-генераторів не вирішує повністю проблеми. Оскільки потрібно забезпечити генераторами всі 29 котелень та 84 центральних теплових пункти та індивідуальні теплові пункти у 49 будинках.
Тепловики звернулись до «Рівнеобленерго» з питанням, чи є можливість під час відключень залишити підключеними до електропостачання котельні. Однак судячи з відповіді енергетиків, такої можливості немає технічно.
В той самий час у «Рівнеобленерго» запевнили, що візьмуть до уваги обставини ситуації що склалась, та за можливості мінімізують відключення районів де знаходяться котельні. Ми розуміємо об’єктивні складності роботи енергетиків у цей непростий період. Тому у свою чергу працівники компанії «Рівнетеплоенерго» забезпечують комплекс заходів аби не допустити критичного зниження температури теплоносія. Щоб втримати тепломережу у робочому стані та запобігти розмерзанню системи чи необхідності зливати воду з тепломереж.
Також працівники Рівнетеплоенерго звернулися до голів ОСББ та працівників управляючих компаній не зливати теплоносій з внутрішньобудинкових систем. Це створює додаткове навантаження на тепломережі та котельні.
Ми всі маємо відповідально поставитись до ситуації, яка склалась внаслідок російських ракетних ударів. Попереду важкий зимовий період. Ми разом маємо вистояти та забезпечити надійний тил нашим збройним силам.
Разом переможемо!