Планові операції — скасовано, вуличне освітлення — 50% потужності, сигнали тривоги — у разі знеструмлення оголошуватимуть спецавтомобілі

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному на кілька діб скасували планові госпіталізації, вулиці міста освітлюватимуть на 50% потужності, про повітряну тривогу сповіщатимуть спеціальні автомобілі через гучномовці у разі знеструмлення мереж.

Про це сказав мер Рівного Олександр Третяк у своєму відеозверненні увечері 10 жовтня. 

“Тому велике прохання: якщо у вас була така планова госпіталізація, утримайтесь від візиту до лікарні. Лікарі мають бути сфокусовані на більш важливих питаннях і у фокусі тримати готовність до розвитку будь-яких подій”, — сказав мер.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Комунальні служби мають зорганізувати аварійні бригади таким чином, аби чергування було цілодобовим. Освітлення вулиць міста найближчими днями також переводиться у черговий режим.

“Це означає зменшення вуличного освітлення на 50%. Майте на увазі намагайтесь додому повертатись раніше в темну пору доби”, — додав він.

Якщо електромережі будуть знеструмлені й не буде можливості подавати сигнал про повітряну тривогу — про це сповіщатимуть чергові автомобілі патрульних та рятувальників через гучномовці.

Також можливі перебої з інтернетом. Ранкові перебої були через знеструмлення серверів провайдерів у Києві.

У місті скасоване навчання у ліцеях і гімназіях до кінця тижня. Дитсадки працюватимуть у режимі чергових груп. По області усі навчальні заклади переходять на дистанційне навчання. Про це раніше повідомив голова ОВА Віталій Коваль.

Фото: Jesse Bowser