fbpx
Комплекти дронів.

Перші 40 комплектів дронів Mavic 3 Thermal та додаткових акумуляторів до них отримало Рівне

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні Рівне отримало 40 дронів і 40 батарей, які вже цього тижня місто почне передавати нашим військовим. Це лише перша частина із закупівлі, яка здійснюється з міського бюджету. До кінця року переможець конкурсу повинен поставити іще 40 комплектів дронів Mavic 3 Thermal та додаткових акумуляторів до них.

Отримання дронів.

«Підтримка Збройних Сил України — наше головне пріоритетне завдання. Саме на цьому зосередив роботу з перших днів війни та акцентую від моменту початку виконання обов’язків міського голови, — каже секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. — Адже безпека рівнян напряму залежить від підтримки Збройних сил України, допомоги з оснащенням та технікою. Для цього Рівненська міська рада виділяє кошти з міського бюджету для забезпечення наших захисників усім необхідним.»

«Дрони — це очі наших військових, адже Mavic 3 Thermal, які передамо нашим захисникам, не лише мають якісну оптику, а й обладнані тепловізором, що дозволяє ідентифікувати цілі, навіть у темряві» — наголосив Віктор Шакирзян.

Дрон.

Нагадаємо, що місто з бюджету виділило 20 мільйонів гривень на закупівлю 80 комплектів дронів Mavic 3 Thermal та додаткових акумуляторів до них. Відкриті торги проводилися на електронному закупівельному майданчику Prozorro. Участь взяло 6 учасників. Перемогло львівське ТОВ Фірма «Мінерал-Плюс», яке запропонувало найбільш вигідну ціну та надало усі необхідні підтверджувальні документи. Таким чином, під час торгів вдалося зекономити понад 4 мільйони гривень. Їх додадуть до суми, яку додатково виділили депутати із бюджету. Тож, вже готується усе для проведення торгів іще на 56 комплектів дронів Mavic 3 Thermal та додаткових акумуляторів до них.

«Не втомлююсь повторювати: ми повинні робити усе необхідне, аби якнайшвидше наблизити нашу спільну перемогу. Сьогодні наші військові мужньо борються з ворогом, захищаючи кожен метр української землі, а ми тут, у тилу, просто зобов’язані зробити усе можливе і неможливе, аби їм у цьому допомогти. Адже це наша спільна боротьба. І залишатися осторонь не може ніхто» — відзначив очільник міста.

*Реалізовано за кошти платників податків

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: За співфінансування Європейського союзу Рівненщина отримає сучасний ангіограф