fbpx

Нідерландець біжить з Амстердама до Києва, щоб зібрати кошти на швидкі. Сьогодні був у Рівному

Діліться інформацією з друзями:

Бігун із Нідерландів Боас Крагтвейк вирішив пробігти відстань з Амстердама до Києва, аби зібрати кошти на автомобілі швидкої допомоги для України.

Сьогодні його шлях пролягав через Рівне. Тож спортсмен у супроводі місцевих учасників спільноти Rivne Running Club зустрівся із представниками місцевої влади.

Боас Крагтвейк у Рівному.

Боас розповів, що його забіг триває вже 43 дні. За цей час вдалося зібрати 47 тисяч євро. 30 з них вже витратили на купівлю медичного авто, у планах зібрати кошти, аби придбати іще один автомобіль для українських військових.

Боас Крагтвейк

“Це забіг у 2,5 тисячі кілометрів. Але я вирішив подолати їх, аби люди в Нідерландах зрозуміли: війна не далеко — вона ось тут, ти можеш до неї добігти. Бо інакше, якщо ти не слідкуєш за новинами, то здається, що вона нас не стосується. Ми були у Львові, спілкувалися з вимушеними переселенцями й на собі відчули, як це, коли лунає повітряна тривога, коли потрібно спускатися в укриття. Тож іще більше запалися бажанням допомогти Україні” – каже Боас Крагтвейк.

Заступник міського голови Рівного Євген Іванішин наголосив, що така акція і медійне привернення уваги до війни в Україні зараз надзвичайно важливі:

Євген Іванішин і Боас Крагтвейк

“Забіг триває із заходу на схід до столиці України. Таким чином європейці не лише допомагають нам фінансово, а й максимально поширюють у своїх країнах інформацію про війну в Україні та її наслідки. І це дуже цінно для нас.”

Під час зустрічі Євген Іванішин залишив відбиток печатки Рівного на прапорах України поряд з печатками інших українських міст.

Далі Боас Крагтвейк з командою вирушать до Корця, а звідти продовжить рух через українські міста до столиці.

Рівненська міська рада

Читайте також: Чотирилапі “поліцейські” з Рівненщини допомагають на Херсонщині