fbpx

Ще один клірик УПЦ (мп) тримав підозру від СБУ

Діліться інформацією з друзями:

Він роздавав вірянам кремлівські «агітки». Йдеться про настоятеля церкви Овруцько-Коростенської єпархії УПЦ (мп). СБУ не повідомляє імені й прізвища клірика, але за інформацією телеграм-каналу Оперативний ЗСУ, ним є Олег Думинський.

Він є «правою рукою» митрополита Віссаріона – керівника усіх московських священників Коростеня та Овруча (він і брат-диякон свої підозри вже отримали).

Думинський масово поширював прокремлівські листівки серед місцевих священників та прихожан. На «агітках» було зображено війну в Україні як «внутрішній громадянський конфлікт».

Агент у рясі заперечував збройну агресію рф проти України. Відтак, отримав підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 2 ст. 161 (розпалювання національної та релігійної ворожнечі, приниження національної честі, гідності).

Крім того, «тексти» друкованої продукції ображали релігійні почуття українців, принижували погляди вірян інших конфесій та формували ворожі настрої до них.

Встановлено, що клірик розповсюджував ворожу наочність за вказівкою свого митрополита, якому СБУ вже повідомила про підозру у злочинах проти України.

Джерело: Оперативний ЗСУ.

Читайте також: росіяни почали імітацію виборів під дулами автоматів на Херсонщині та Луганщині (відео)