fbpx
Науково-практична конференція з реабілітації військових та переселенців відбулась на Рівненщині

Науково-практична конференція з реабілітації військових та переселенців відбулась на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Щорічно в Україні й, зокрема в Рівненській області, зростає кількість людей зі стресовими розладами. На жаль, це результат багатьох викликів, з якими зіткнулось наше суспільство.

Так, найбільш вразливими категоріями наразі є військовослужбовці, що пережили травматичний досвід, та вимушені переселенці.

Шляхи розвитку реабілітації людей з такими станами обговорили під час науково-практичної конференції «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій та вимушених переселенців». Захід відбувся у Рівненському обласному центрі психічного здоров’я населення.

“Минулоріч на Рівненщині офіційно виявили 559 осіб із розладами пов’язаними зі стресом, тобто посттравматичний стресовий розлад, гостра реакція на стрес та інші. Це на 76,4% більше в порівнянні з попереднім роком. Кількість подібних звернень постійно збільшується, тож необхідно розширювати й можливості для допомоги таким людям”, – зазначив перший заступник РівнеОДА Сергій Подолін, який взяв участь у конференції.

Нагадаємо, в майже півтори сотні медзакладів області можна отримати безкоштовну послугу з ментального здоров’я. Її надають близько 400 лікарів на первинному, вторинному та третинному рівнях.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Чотири роки підіймались пішки. У дев’ятиповерхівці у Рівному запрацював ліфт