fbpx
Чотири роки підіймались пішки. У дев’ятиповерхівці у Рівному запрацював ліфт

Чотири роки підіймались пішки. У дев’ятиповерхівці у Рівному запрацював ліфт

Діліться інформацією з друзями:

Минуло три тижні відтоді як відновив свою роботу ліфт в одному із підʼїздів девʼятиповерхівки на вулиці Вербовій. До цього у будинку, в якому компактно проживають родини військовослужбовців, підйомний транспорт не працював чотири роки.

Причина – вихід з ладу редуктора білоруського виробництва. Натомість зусиллями мешканців, управлінської компанії та депутата округу Святослава Стельмащука проблему таки вдалося вирішити.

Чотири роки підіймались пішки. У дев’ятиповерхівці у Рівному запрацював ліфт - фото 1

«Ще наприкінці минулого року я звертався до спеціально уповноваженої експертної організації для проведення експертизи аварійності ліфта.

Після чого клопотав щодо включення робіт з його ремонту до переліку, що підлягають ремонту та виділенню коштів по програмі співфінансування 70/30.

В результаті, на сьогоднішній день, бачимо успішно пророблену спільну роботу міської влади, мешканців багатоповерхівки та управляючої компанії», – зазначив Святослав Стельмащук.

Чотири роки підіймались пішки. У дев’ятиповерхівці у Рівному запрацював ліфт - фото 2

Як розповідає заступник директора УК «Сонячне» Олександр Кухар, відремонтувати ліфт не було змоги через відсутність необхідних запчастин, адже дана модель була експериментальною та належала білоруським виробникам.

«Замовляти ж комплектуючі у держави-агресора сьогодні просто не мали морального права. Тому відповідний аналог довелося відшукати у Туреччині», – додає депутат Рівнеради Святослав Стельмащук.

Чотири роки підіймались пішки. У дев’ятиповерхівці у Рівному запрацював ліфт - фото 3

У результаті вдалося зібрати необхідні кошти на ремонт ліфта: 70% виділили з міського бюджету, а 30% – зібрали мешканці. Загальна сума ремонту становила 270 тисяч. Як зізнається мешканець дев’ятиповерхівки Василь, вони чудово розуміють, що сума на ремонт ліфта з їх боку могла би бути значно меншою, якби їм вдалося разом створити ОСББ. Втім саме його створення і стало неможливим через те, що за цих чотири роки чимало рівнян, які проживали на верхніх поверхах будинку, залишили свої помешкання або здали в оренду. Сьогодні ж, каже пан Василь, – жевріє надія, що таки вдасться зібрати відповідну робочу групу та зайнятись створенням у будинку ОСББ та навести у ньому лад, адже ліфт – це не єдина проблема, яку вдалося вирішити!

Читайте також: Меморіальну дошку на честь загиблого Захисника відкрили 14 червня у Рівному