fbpx
Будинок, банківська картка.

Наприкінці року ще 247 ветеранів та членів їх сімей отримають кошти на власне житло

Діліться інформацією з друзями:

Наприкінці 2023 року Мінветеранів вдалось додатково задовольнити критичні потреби в житлі ще 247 ветеранів та членів їх сімей. Це стало можливим завдяки перерозподілу видатків, передбачених Мінветеранів.

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

“Завдяки плідній співпраці Мінветеранів з Мінфіном та Урядом у максимально короткий строк забезпечено виплату коштів на придбання житла для ще 247 одержувачів з числа ветеранів війни й членів їх сімей. Це додатково до тих 5,5 млрд грн субвенцій, що ми вже спрямували у поточному році. Загалом у 2023 році забезпечено виплату більше ніж 2 600 особам на поточні рахунки, з них 800 осіб вже придбали житло”, – поінформувала Юлія Лапутіна.

Відтак, за чотирма програмами Мінветеранів компенсацію за житло передбачено:

  • особам з інвалідністю І-II групи внаслідок АТО/ООС/заходи оборони та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць;
  • внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок АТО/ООС до 01.06.2018;
  • особам з інвалідністю І-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та членам сімей загиблих;
  • особам з інвалідністю І-II групи внаслідок участі в Революції Гідності та членам сімей загиблих.

Нагадаємо, в Державному бюджеті на 2024 рік на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць закладено майже 5,75 мільярда гривень.

Фахівці Мінветеранів розробили детальну інфографіку порядку компенсації на придбання житла. У ній докладно розписано: хто має право на отримання компенсації, куди звертатися, які документи слід підготувати. Детальніше – тут: https://is.gd/94SAbV.

Джерело: Міністерство у справах ветеранів України

Читайте також: Комендантську годину на Рівненщині у новорічну ніч не змінюватимуть