fbpx
Літній вайб від українського артиста

Літній вайб від українського артиста

Діліться інформацією з друзями:

Сонячний альбом “Літній вайб”, пронизаний пристрастю літніх ночей, легкістю та відчуттям безтурботності! Його презентував артист з Рівненщини Waldemar.

“Літній вайб” – це золота скриня, що зберігає у собі чотири треки: “Сальса”,  “Тут внатурі класно”, “Закохані”, “Туса”. Всі пісні доповнюють одна одну і разом вимальовують спільну картину альбому, що надихає на позитивні вібрації.

Теми пісень – мрії

Співак впевнено представляє новаторське рішення: поєднання реп звучання з елементами реггетону, регі та клубної музики! Теми, які включив у свої пісні Waldemar, відображають те, до чого б йому хотілось повернутися. Це фактично те, що б він хотів побачити цим літом: нічні вечірки, подорожі, спокій, щастя. Війна забрала багато цих маленьких радощів, які раніше здавалися буденністю.

З Владом вдалося поспілкуватися та дізнатися більше про його творчість та службу!

1. Як вам вдається поєднувати службу у Збройних Силах України зі створенням музики? Чи впливає ваша військова служба на ваш творчий процес?

Поєднувати службу і створення музики важко, але можливо. Для цього треба йти на компроміси, а також виловлювати з усіх сил ті вільні хвилинки часу коли можна поринути у творчість. Фактично творчий процес змінився тільки в одному аспекті. Раніше я старався писати мелодії до треків самостійно. Тепер під час служби така можливість відсутня. Я замовляв біти, та описував якими хочу їх чути. Але слова й надалі залишаются повністю моїми!

2. Що надихнуло вас на створення альбому “Літній вайб”? Які елементи нашого оточення відобразилися у вашій музиці?

На написання альбому «Літній вайб» надихнули довоєнні поїздки з друзями на Біле озеро, що на Рівненщині і атмосфера того часу.  Безтурботність, відпочинок і повна свобода.

3. У вашому альбомі відчувається атмосфера спокою, комфорту та невимушеності. Як ви досягли цього ефекту, працюючи у воєнному середовищі?

Два треки із альбому, а саме «Туса» і «Тут внатурі класно» були написані ще до служби у ЗСУ. Треки «Сальса» та «Закохані»  це спогади про те спокійне та невимушене довоєнне життя. Зараз це є мрією, щоб закінчилась війна і ми могли пережити усі ці емоції описані в альбомі насправді!

4. Які треки входять до вашого альбому, і які ідеї чи емоції вони передають?

До альбому входять 4 треки, а саме – «Сальса», «Тут внатурі класно», «Закохані», «Туса». Я думаю про емоції які вони передають найкраще відповість сама назва альбому – «Літній вайб». Тут ви відчуєте пристрасть літніх ночей, безтурботність сонячних днів та спогад про класне довоєнне життя без сирен і підвалів. Цими емоціями пронизаний кожен трек з альбому.

Музичний флешмоб

5. Що ви хочете, щоб слухачі відчули або зрозуміли, слухаючи вашу музику? Який посил ви намагаєтеся донести через ваші пісні?

Я хочу, щоб усі слухачі пригадали схожі моменти зі свого життя, щоб їх серце огорнуло тепло літніх вечорів, і щоб ми усіма стараннями змогли повернути ті безтурботні часи. Також я мрію зробити трек «Тут внатурі класно» таким певним флешмобом. Де люди з усіх куточків України будуть знімати відео в тікток та інстаграм про місця, де їм реально класно. І переходячи по звуку можна було б побачити незліченно багато класних місць нашої невимовно красивої України.

6. Після випуску альбому “Літній вайб”, які ваші плани на майбутнє?

Я буду продовжувати випускати треки та рухатися до своєї мрії – стати всесвітньо відомим Українським музичним виконавцем, який буде просувати українську культуру на увесь світ. Також допомагати нашим українським артистам розвиватися, щоб вони змогли досягти крутих творчих результатів!

Читайте також: Відкриття дошки пам’яті народному артисту України Віктору Марущаку у Рівному

  • Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині
    Участь у заході взяли вимушено переміщені громадяни, представники громадських організацій, благодійних фондів, обласної та міської Рад ВПО. Символом заходу стали нагрудні знаки у вигляді голубок, адже саме ці птахи є уособленням миру.