fbpx
Направлення на ВЛК може з’явитися у застосунку «Резерв+». Міноборони планує нову функцію

Направлення на ВЛК може з’явитися у застосунку «Резерв+». Міноборони планує нову функцію

Діліться інформацією з друзями:

Міністерство оборони планує додати нову функцію до застосунку «Резерв+», яка дасть змогу отримувати електронне направлення на військово-лікарську комісію.

Як пише “Громадське”, про це розповіла заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко в етері телемаратону.

За її словами, такий функціонал є в планах на найближчі оновлення застосунку. Він дасть змогу не ходити до ТЦК, щоб отримати направлення на ВЛК, а отримати його в електронному вигляді.

Черногоренко також заявила, що Міноборони працює над тим, щоб зробити цифровою взаємодію громадянина та ВЛК.

«Загалом план такий: щоб і ТЦК та СП, і військово-лікарська комісія були для військовозобов’язаних максимально зручними, і більшість процесів були цифровими», — сказала вона.

Оновлення даних 

З 18 травня чинності набув оновлений закон про мобілізацію, згідно з яким усі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані.

Зокрема, це можна зробити онлайн через застосунок «Резерв+», який доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market

Також оновити дані можна офлайн у ТЦК або Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП). Зокрема, якщо це робити через ТЦК, то, окрім витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

Читайте також: Автомобілі, які стоять на обліку у ТЦК, заборонили переміщати до інших областей