fbpx
Не зібрали врожай на Рівненщині й втратили мільйони гривень

Не зібрали врожай на Рівненщині й втратили мільйони гривень

Діліться інформацією з друзями:

Не зібрали врожай кукурудзи та проса з полів Рівненщини.

Майже 6 млн грн втратило Державне підприємство «Дослідне господарство «Городецьке» Інституту сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук України», що на Рівненщині. Через не прийняті керівництвом дослідного господарства своєчасні управлінські рішення щодо збирання  врожаю кукурудзи на площі 346 га та проса на площі 40 га за посівами 2022 року. Це призвело до непродуктивних витрат підприємства на їх вирощування.

Про це повідомляє пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

Чому не зібрали господарники врожай кукурудзи та проса з полів, – намагалися вияснити спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області. Однак на дату завершення аудиту відповіді аудитори так і не отримали. Натомість керівництвом було надано акт на списання лише загибелі проса на площі 40 гектарів.

Загалом, під час проведення державного фінансового аудиту діяльності Державного підприємства «Дослідне господарство «Городецьке» Інституту сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук України» спеціалісти Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області виявили фінансових порушень та недоліків майже на 100 млн грн, у тому числі фактів прийняття підприємством неефективних управлінських рішень, що призвели до упущених вигод / неотриманих доходів, або непродуктивних / зайвих витрат майже на 28 млн грн, та тих фактів, що можуть призвести до втрат ресурсів на 71,5 млн гривень.

Матеріали контрольного заходу надіслано в правоохоронні органи. Про результати аудиту повідомлено органу управління майном.

Читайте також: Держаудитслужба Рівненщини закликає повідомляти про зловживання

  • Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині
    Участь у заході взяли вимушено переміщені громадяни, представники громадських організацій, благодійних фондів, обласної та міської Рад ВПО. Символом заходу стали нагрудні знаки у вигляді голубок, адже саме ці птахи є уособленням миру.