Вже четверту добу поспіль ворог атакує Хмельниччину. Цієї ночі у Хмельницькому районі збиті ворожі цілі не завдали шкоди під час падіння уламків.
Про це повідомляє Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.
Разом з тим, на жаль, в Шепетівському районі внаслідок збиття ворожих повітряних цілей відбулось їх падіння на території об’єкта критичної інфраструктури.
Вибуховою хвилею пошкоджено нежитлові приміщення, житлові будинки та транспортні засоби.
Станом на тепер за медичною допомогою до лікарні звернулось 16 мешканців з навколишніх будинків з різними тілесними ушкодженнями.
Працюють усі відповідні служби.
Генштаб повідомив, що вночі рф атакувала Україну 11 «шахедами» Усі дрони-камікадзе збиті.
Читайте також: За добу ЗСУ знищили 800 окупантів та 7 танків
- Рівнянин пише вірші під лупою – історія вчителя, який не перестав бачити світУ дитинстві він долав 29 кілометрів болотами до школи, збудував її власними руками, а тепер пише вірші, тримаючи збільшувальне скло. Історія 83-річного Степана Кузьмича – про пам’ять, втрати і силу не зупинятися навіть тоді, коли зір майже зник.Теги:віршівчительРівне



