fbpx

Героя з Вараша Олексія Міхальова проводжатимуть в останній путь

Героя з Вараша Олексія Вікторовича Міхальова ховатимуть сьогодні, 5 лютого

3 лютого, помер через хворобу Олексій Вікторович Міхальов. 34-річний Герой з Вараша служив гранотеметником 3 механізованого батальйону. Олексій народився у Вараші, навчався у Вараському ліцеї №2.

Про це повідомляє Олександр Мензул мер Вараша.

Мобілізували солдата на захист України 9 лютого 2023 року. У Олексія Вікторовича залишилися мати, дружина, сестра. Співчуття родині, близьким і друзям нашого Захисника.

Поминальна хода вирушить 5 лютого о 12:00 від лікарні (морг) вулицею Енергетиків до будинку мікрорайон Будівельників 5/3.

Після прощання біля під’їзду процесія повернеться на вул. Енергетиків до Автовокзалу, проспектом Т.Шевченка прослідує до Свято-Покровського храму.

По завершенню поминальної служби хода вирушить проспектом Т.Шевченка, майданом Незалежності, вул.Лесі Українки до світлофора. Поховають Захисника на Алеї Героїв кладовища у с.Стара Рафалівка.

Вічна пам’ять…

Читайте також: Українці мають право на безкоштовні аналізи

  • Чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт?
    Іноді рідні пацієнтів, які потрапляють у лікарню з підозрою на інфаркт, скаржаться, що їм доводиться оплачувати екстрену діагностику. Тож розповідаємо, чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт. Ні, не має! Проведення ангіографічного дослідження коронарних судин передбачено пакетом … Read more