fbpx

Фінляндія і Латвія оголосили про нові пакети допомоги Україні

Діліться інформацією з друзями:

Президент України Володимир Зеленський подякував Президенту Фінляндії Александру Стуббу за новий, 23-й пакет допомоги для України на суму 188 млн євро. Загальна сума підтримки, надана Фінляндією з початку повномасштабного вторгнення, наблизилася до 2 млрд євро.

“Я вдячний за гарантії продовження військової та фінансової підтримки нашої держави Фінляндією. Вже станом на зараз ми отримали 400 мільйонів євро військової допомоги за 2024 рік. І ця сума суттєво зросте до кінця цього року завдяки ще щонайменше двом пакетам допомоги” – заявив президент.

Президент Фінляндії розповів, що саме буде в цьому пакеті:

“Пакет, містить засоби для протиповітряної оборони, а також артилерійські боєприпаси великого калібру. <…> Ми, фіни, не дуже балакучий народ. Ми воліємо робити діло. Цей 23-й пакет – це те, що допоможе задовольнити потреби, про які розповів Володимир Зеленський”.

Також пресслужба Верховної Ради України повідомила, що уряд Латвії погодив пакет допомоги на 10 млн євро, з яких 5.3 млн спрямують на відбудову України, а іншу частину пакету направлять на допомогу ЗСУ:

“Латвія опікується відновленням та відбудовою Чернігівщини. Урядовий план на цей рік передбачає реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури області, психологічну допомогу жінкам, цифровізацію, консультації з територіального планування та щодо інтеграції в ЄС”.

Джерело: DeepState

Читайте також: Дітей відвіз у село, а сам пішов у військкомат – історія полеглого захисника