fbpx

24-та окрема механізована бригада імені короля Данила отримала дрони від Рівного

Дрони Mavic 3 Thermal, придбані за кошти міського бюджету, отримала 24-та окрема механізована бригада імені короля Данила.

Вже незабаром ці літальні апарати працюватимуть на передовій, вдень і вночі відстежуючи пересування ворога, а отже, допомагатимуть рятувати життя наших Героїв. Ці “пташки” мають якісну оптику та обладнані тепловізором, що дозволяє ідентифікувати цілі навіть у темряві.

«Не втомлююсь повторювати: ми повинні робити усе необхідне, аби якнайшвидше наблизити нашу спільну перемогу. Сьогодні наші військові мужньо борються з ворогом, захищаючи кожен метр української землі, а ми тут, у тилу, просто зобов’язані зробити усе можливе і неможливе, аби їм у цьому допомогти. Адже це наша спільна боротьба. І залишатися осторонь не може ніхто» – відзначив очільник міста Віктор Шакирзян.

Нагадаємо, що у Рівному прийняли програму, яка передбачає виділення 500 мільйонів гривень на придбання квадрокоптерів для ЗСУ. Відповідно до неї, Рівне зможе впродовж 2024 – 2025 років загалом придбати щонайменше 2000-2500 сучасних дронів DJI Mavic 3 Enterprise, Autel EVO II Dual Rugged Bundle V2, DJI Matrice 300 RTK, а також обладнані приладами нічного бачення дрони DJI Mavic 3 Thermal.

*Реалізовано за кошти платників податків

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: Дрони закуплені Рівним серед п’ятірки найкращих публічних закупівель – Prozorro