fbpx
Рівне традиційно підтримує військових

Віктор Шакирзян: «Рівне традиційно підтримує військових усіма можливими способами»  

Діліться інформацією з друзями:

Від початку широкомасштабного вторгнення Рівненська громада всіляко підтримує військових. Волонтери, бізнес, влада – усі як один у цьому. І нещодавня сесія Рівнеради лише підтвердила цю єдність. Депутати проголосували за виділення 300 млн грн на потреби оборони та військових, – зазначив секретар міської ради Віктор ШАКИРЗЯН.

Половина суми у 300 мільйонів гривень буде передана субвенцією для обласної військової адміністрації на оборонні потреби області. 100 мільйонів – на придбання військових облігацій для підтримки ЗСУ. Ще 50 мільйонів спрямують на реалізацію міських оборонних програм.

– З перших днів повномасштабного вторгнення Рівне, вся наша громада активно долучилась до допомоги Збройним силам України, – наголосив Віктор Шакирзян. – Волонтери, представники бізнесу, депутати, вся громада показала свою єдність і робила все можливе, аби дати відсіч ворогу. Будувались блокпости, виготовляли протитанкові їжаки, тисячі людей збирали допомогу для наших військових. Приємно, що ця наша єдність залишається непорушною і нині. Результати сесійного засідання Рівнеради цьому підтвердження. Практично одноголосно депутати підтримали виділення коштів на оборону. 300 мільйонів гривень досить значна сума для міської скарбниці, але якщо йдеться про підтримку ЗСУ, то моя позиція – це потрібно робити, незважаючи ні на що. Я хочу подякувати депутатам від усіх фракцій за підтримку у цьому важливому питанні.

Раніше Рівненська міська рада виділяла кошти у вигляді субвенції, зокрема п’ять мільйонів гривень для відновлення зруйнованої російськими військами інфраструктури Херсонщини. Цього разу йдеться про 150 мільйонів гривень, які будуть передані Рівненській ОВА для заходів зі зміцнення оборони області.– Ми постійно знаходимо, купуємо та відправляємо необхідні на передовій автомобілі, дрони, засоби інтернет-зв’язку, одяг, їжу, ліки, різноманітні медичні засоби. Тобто, усе найнеобхідніше. Маємо розуміти, що зараз першочергове завдання – підтримка наших військових, – наголосив Віктор Шакирзян.

Світлана ПІКУЛА