Відсторонення від занять у школі дитини, не щепленої за віком, є законним: чи дотримуються цих норм у школах Рівного?

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Касаційний цивільний суд ухвалив рішення про те, що відсторонення від занять у школі дитини, не щепленої за віком, є законним та забезпечує безпеку для всіх учнів.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Про це повідомляють у Рівненській міській раді.

У ст.53 закону України “Про освіту” вказано, що здобувачі освіти мають право на безпечні та нешкідливі умови навчання, а також повинні дбайливо ставитися до здоров’я оточення та власного.

– Серед документів, які батьки повинні подати при вступі до загальноосвітнього закладу, – медична довідка та інформація про проведені щеплення, відповідно до віку дитини. Ця вимога керівників навчальних закладів – законна, – коментує начальник міського управління освіти Богдан Турович.

Таким чином забезпечується безпека життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, зокрема й самої нещепленої дитини. При цьому за батьками зберігається законне право відмовитися щепити дитину та обрати альтернативну форму навчання.

Діліться корисною інформацією з друзями: