У Рівному маршрутки їздять повз зупинки

Діліться корисною інформацією з друзями:

Цими днями до редакції «7 днів» надійшли від читачів відразу кілька запитань, які стосуються міських маршруток. Відповіді на них газета попросила надати профільного заступника міського голови Рівного Сергія ВАСИЛЬЧУКА. Сьогодні публікуємо дві з них.

 

“Маршрутка № 57, коли повертає з вулиці Гагаріна на проспект Князя Романа, раніше зупинялася біля магазину «Обрій». Це було дуже зручно, бо поруч ринок. Тепер зупинку заборонили, мотивуючи  тим, що її наявність порушує ПДР. Тим часом обабіч дороги, як і раніше, стоять таксі та приватний автотранспорт.
Чи є можливість повернути зупинку? Її відсутність створює багато незручностей для людей. Адже тепер між зупинками дуже велика відстань.”

Володимир Мусевич

© Газета “7 днів” / Сергій Васильчук, заступник міського голови Рівного.

 – З приводу зупинки міських автобусів маршруту № 57 на вулиці Князя Романа біля магазину «Обрій» хочу поінформувати читачів «7 днів», що її ліквідація – це не забаганка міської влади, а виконання вимоги Правил дорожнього руху. Натомість згідно із затвердженим та погодженим в Управлінні патрульної поліції в Рівненській області паспорта  маршруту, на вулиці Князя Романа обладнана зупинка 57-х маршруток біля магазину «Шипшина». Розглядається і питання щодо облаштування зупинки громадського транспорту на старому місці, біля магазину «Обрій», після чого будуть внесені зміни до схеми руху автобусів.

 

© Газета “7 днів” / Задля безпеки руху міські маршрутки можуть зупинятися тільки на належно облаштованих зупинках. На проспекті Князя Романа таких лише дві.

 

Маршрутка № 39, коли їде з Ювілейного до вокзалу, повинна доїжджати до кільця на вулиці Міцкевича і звідти вже їхати далі. Проте є непоодинокі випадки, коли бачиш у системі «Дозор», що маршрутка їде, чекаєш її на зупинці з сумками, а вона відразу повертає біля готелю «Мир» і прямує в напрямку вокзалу. Для чого тоді біля кільця на Міцкевича облаштовували зупинку?”

Євгенія Кравчук

 – Що стосується порушень схеми руху водіями за маршрутом № 39, а саме – ігнорування заїздом на зупинку в районі кільця на вулиці Міцкевича, то повідомляємо, що приватних перевізників попереджено про недопущення порушення схеми руху автобусів. Це питання перебуває на контролі в управлінні транспорту і зв’язку. У разі повторних порушень до перевізників будуть застосовані суворіші заходи.