fbpx

У рівненських тролейбусах можна буде розрахуватися карткою

Прилади для безготівкової оплати проїзду з’являться у рівненських тролейбусах найближчим часом. Тож розрахуватися за проїзд можна буде готівкою або карткою.

Спільний проект міста і компанії «Віза Україна» щодо обладнання міських тролейбусів 20 валідаторами (прилади для безготівкового розрахунку) стартував ще у жовтні, повідомив начальник міського управління стратегічного розвитку та інвестицій Роман Ширко. Однак термін встановлення цих технічних новинок кілька разів змінювали. Як пояснив міський голова Володимир Хомко, затримки виникли через певні організаційні труднощі у компанії-партнера проекту.

– Зі свого боку ми зробили все, що потрібно, зокрема купили і підготували сервер,– наголосив мер.

Постачальник валідаторів – підприємство «Simbol Transport», повідомив, що прилади привезуть у Рівне вже цього тижня, уточнив Роман Ширко. Технічно вони вже «підв’язані» до сервера рівненського тролейбусного підприємства. Одночасно з доставкою обладнання до міста приїдуть фахівці, які навчать наших кондукторів користуватися валідаторами. І лише після цього рівняни зможуть платити за проїзд банківською карткою.

© Газета “7 днів” / На виконкомі Рівненської міської ради обговорюють питання використання приладів безготівкової оплати проїзду.

Володимир Хомко нагадав, що це нововведення – ще не електронний квиток. Наступний крок – можливість розрахуватись у транспорті через QR-код. Але тут теж є певні юридичні проблеми. Адже за законом при будь-якій покупці має бути виданий паперовий чек.

Наталія НИРКОВА