fbpx

Рівне зустріло чудотворний образ

Сьогодні, 10 грудня до Рівного прибув чудотворний образ Божої Матері «Всецариця». До Свято-Воскресенського кафедрального собору ікону привезли о 16 годині.

Образ зустрічали не лише священнослужителі на чолі з архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном, а й прихожани храму. Його привезли до нашого міста з нагоди першої річниці Об’єднавчого собору.

За повідомленням прес-служби Рівненської єпархії ПЦУ, перебуватиме чудотворна ікона Божої Матері «Всецариця» у Свято-Воскресенському та Свято-Покровському соборі міста Рівне до Різдва Христового.

Ця ікона написана монахом Миколаєм Капрулісом із святої гори Афон, який віднесений до лику святих в ХVІІ столітті.

Образ, який привезли до Рівного – копія чи, як прийнято говорити, список з оригіналу чудотворної ікони «Всецариці», освячена на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого у грецькому монастирі Ватопед на святій горі Афон.

Назва ікони свідчить про її особливу силу. Вона має благодать зцілювати недуги людства. Після молитов біля цього образу вже сталося багато чудес – люди позбавляються від онкологічних та інших важких хвороб. Чудесна допомога Пресвятої Богородиці проявляється і в допомозі батькам, які моляться за своїх дітей, котрі перебувають у полоні наркотичної та алкогольної залежності. Пречиста Богородиця наставляє на праведний шлях, допомагає зміцнити віру, утішає у горі.