fbpx

Відомий тележурналіст отримав у Рівному подяку від захисників

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Відомий тележурналіст та ведучий Костянтин Грубич отримав подяку від захисників як волонтер.

У Рівному відбувся благодійний гастро вечір «ОДИН ЗА ОДНОГО. Бережемо і відвойовуємо своє». На цьому заході відомий тележурналіст представляв свою кулінарну книгу в якості лоту для аукціону. За його словами на вечір прийшли не найбідніші люди Рівного. Лише за вхід кожен віддав до благодійної скарбничі 2К грн. Далі були лоти на аукціоні – картини, розмальовані гільзи, художні вироби, футболка від зіркової гості вечора Енджі Крейди і навіть листівка з автографом самого Залужного! Одним із лотів стала моя книжка «Смачна країна». Вона дорожче ще не продавалася – 15 тисяч грн.

Ціль вечора зібрати кошти на мавік для 141 бригади. Ідея проведення такого заходу належить рівнянину, який на даний час служить у ЗСУ Руслану Плясулі. Саме він і запросив Костянтина, з яким перетиналися на багатьох кулінарних проєктах. Телеведучий отримав відзнаку від захисників за свою волонтерську діяльність. Хоча сам не вважає себе достойним такої відзнаки. Як розповів Костянтин: “Навколо книги був окремий перфоманс — усі страви на гастровечорі взяли звідти, з окупованих ще дотепер областей України. Крим представляла гартована юшка, Запоріжжя — кандьор, Херсонщину — овочевий гриль, Луганщину — шахтарський торт. Тож мені як автору і пошуковцю рецептур випав неабиякий шанс насолодитися тріумфом колись зробленої роботи.”

Читайте також:

  • Рівненську баскетболістку Олександу Тинщук визнано MVP тижня
    Два матчі у вищій жіночій лізі зіграла «Збірна Рівненської області-БК «Рівне-ОСДЮСШОР». В столиці суперницями рівнянок став столичний «КСЛ-Київ-Баскет». Лише в першій грі киянки зуміли вчинити опір гостям – після першої половини гри перевага підопічних Вячеслава Ковалевського складала лише три … Read more